Fot. 298
Zastosowanie nowocześniejszych i bardziej funkcjonalnych urządzeń zapewni podniesienie poziomu bezpieczeństwa i komfortu użytkowników systemu, pozwoli na optymalizację kosztów i zgodność z obowiązującymi przepisami.
Fot. 299
Na średniej wielkości budynkach proponujemy wymianę na system analogowo-cyfrowy wyposażony w wandaloodporną klawiaturę, posiadający możliwość wejścia do obiektu przy pomocy zamka szyfrowego lub czytnika kontroli dostępu. Oferowany system nie wymaga wymiany okablowania i unifonów analogowych.
Fot. 300
Na dużych obiektach proponujemy w ramach istniejącej już instalacji montaż domofonów cyfrowych pozwalających na pełne wykorzystanie dotychczasowej instalacji i korzystanie z dodatkowych funkcji np. zamek szyfrowy, czytnik kontroli dostępu, podgląd video czy interkom.
Fot. 301
Na dużych osiedlach mieszkaniowych (obiektach zamkniętych) proponujemy wymianę systemów nie spełniających oczekiwań lokatorów i zarządców na systemy IP, które zapewnią pełną funkcjonalność niezbędną na tego typu obiektach, niezawodność , nowoczesny design i integrację z innymi systemami bezpieczeństwa zainstalowanymi na obiekcie.
Fot. 302
Fot. 303
Czasami zachodzi potrzeba przejścia z instalacji analogowej na monitoring IP z zachowaniem dotychczas stosowanych kamer lub rozbudowa do tylko kilku pomieszczeń nadzoru wideo w jakości HD (kamery pozostałe mają dostarczać obraz w standardowej rozdzielczości D1). To w takich przypadkach proponujemy systemy hybrydowe, które w obrębie jednej instalacji łączą technikę analogową i cyfrową. Rejestrator hybrydowy pozwala na zapis obrazu z kamer analogowych w jakości PAL D1 oraz z kamer IP dostarczających w rozdzielczości Full HD 1080p.
Fot. 304
Zwiększenie funkcjonalności:
Fot. 305
Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa przesyłanych danych:
Fot. 306
Fot. 307
Dostosowanie instalacji elektrycznych na budynkach mieszkalnych do współczesnych przepisów: